Kas yra TVS? Turinio valdymo sistemų paaiškinimas pradedantiesiems

Kas yra TVS? Turinio valdymo sistemų paaiškinimas pradedantiesiems

Turinio valdymo sistemos (TVS) iš esmės pakeitė svetainių kūrimo ir valdymo būdus. TVS leidžia lengviau tvarkyti ir efektyviai bei veiksmingai organizuoti svetainės turinį. Šiame straipsnyje nagrinėsime TVS sąvoką ir jos naudą svetainių savininkams.

Kas yra turinio valdymo sistema?

Turinio valdymo sistema – tai programinė įranga, leidžianti kurti, redaguoti ir tvarkyti svetainės turinį nereikalaujant išsamių kodavimo žinių. Joje sukurta patogi vartotojo sąsaja, leidžianti bendradarbiauti su kitais naudotojais, skelbti tinklaraščio įrašus, kurti puslapius, įkelti medijos failus ir be didelio vargo tvarkyti turinį.

Panagrinėkime pavyzdį, kad suprastumėte, kaip veikia TVS. Įsivaizduokite, kad norite sukurti tinklaraštį, kuriame galėtumėte dalytis mėgstamais receptais. Gamindami maistą fiksuojate nuotraukas ir vaizdo įrašus ir norite juos įkelti kartu su receptų turiniu, kartu viską organizuodami. Štai čia praverčia tokia TVS, kaip „WordPress”.

WordPress TVS

WordPress yra populiari TVS, kuri siūlo daugybę funkcijų ir pritaikymo galimybių. Naudodami „WordPress” galite lengvai pritaikyti savo svetainės matomos dalies išvaizdą pasirinkdami iš tūkstančių galimų temų. Be to, galite pagerinti / išplėsti savo svetainės funkcionalumą įdiegdami įvairius įskiepius.

Prisijungę prie „WordPress” svetainės galinės dalies, rasite paprastą sąsają, kuri supaprastina turinio kūrimo ir valdymo procesą. Pavyzdžiui, norėdami sukurti naują tinklaraščio įrašą, galite pereiti į skyrių „Posts” (Įrašai) ir spustelėti „Add New” (Pridėti naują). WordPress saugo visą jūsų parašytą turinį, įkeltus failus savo duomenų bazėje (serveryje).

Svetainės valdymo supaprastinimas

TVS grožis slypi jos gebėjime supaprastinti svetainės valdymo procesą. Galite rašyti tinklaraščio įrašus, juos suskirstyti į kategorijas ir lengvai pateikti nuorodas į kitus svetainės puslapius. Paskelbus tinklaraščio įrašą, jis bus rodomas priekinėje (nebūtinai) svetainės dalyje, kurią galite toliau pritaikyti naudodami įvairias temas ir įskiepius.

Svetainės funkcijų išplėtimas

Tokiose TVS platformose kaip „WordPress” siūlomi įskiepiai, kurie leidžia išplėsti svetainės funkcionalumą. Pavyzdžiui, galite naudoti „WooCommerce” įskiepį, kad sukurtumėte internetinę parduotuvę ir parduotumėte produktus tiesiai iš savo „WordPress” svetainės. Taip nebereikia sudėtingai kurti (dviračio išradinėjimas) svetainės ir galite sutelkti dėmesį į produktų sąrašų optimizavimą ir patrauklaus turinio pateikimą.

Populiariausios turinio valdymo sistemos

Nors „WordPress” yra plačiausiai naudojama TVS, yra ir kitų populiarių galimybių. Kai kurios žymios TVS platformos: „Shopify”, „HubSpot”, „Bigcommerce”, „Wix”, „Drupal”, „Squarespace” ir „Joomla”. Kiekviena platforma siūlo unikalų funkcijų rinkinį, todėl galite pasirinkti geriausiai jūsų svetainės reikalavimus atitinkančią platformą.

TVS naudojimo privalumai

TVS naudojimas turi daug privalumų svetainių savininkams. Jai nereikia išsamių kodavimo žinių, todėl ja gali naudotis ir pradedantieji. Naudodami TVS galite bendradarbiauti (nebūtinai) su keliais naudotojais, lengvai kategorizuoti ir tvarkyti turinį bei pritaikyti svetainės išvaizdą naudodami temas ir įskiepius.

Turinio valdymo sistemos keičia svetainių kūrimo ir valdymo principus. Nesvarbu, ar pasirinksite "WordPress", "Shopify", ar bet kurią kitą TVS, šios platformos supaprastina svetainės turinio organizavimo, skelbimo ir pritaikymo procesą. Pasinaudodami TVS galimybėmis, galite sutelkti dėmesį į įtikinamo turinio kūrimą ir savo buvimo internete didinimą, nesirūpindami techninėmis svetainių kūrimo subtilybėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *